Окупанти планують мобілізувати підлітків для війни з Україною

Керівництво кремля розглядає можливість залучення у війні неповнолітніх громадян росії.

poltavska-khvilia_xcwi/K6ycHPEnR.jpeg
«Юнармія» у росії

Про це повідомляє 20 березня ГУР.

Відповідний наказ «Про організацію залучення членів військово-патріотичного громадського руху "Юнармія" до проведення спеціальної операції на території України» підписав міністр оборони окупантів Серігй Шойгу 16 березня.

poltavska-khvilia_xcwi/q9eZNEPng.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/uYWMHPPng.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/sGvMHPP7g.jpeg

У наказі йдеться про підготовку звітності потенційного людського резерву у віці 17-18 років для залучення до бойових дій у складі окупаційної армії. Керівництво росії має надати пропозиції стосовно проведення підготовки зазначеного особового складу в найкоротші терміни. Контроль за виконанням наказу покладено на начальника головного військово-політичного управління ЗС РФ Геннадія Жидко.

«Юнармія» - російська дитячо-юнацька мілітарна організація при Міністерстві оборони РФ. Вирізняється радикальною пропагандистською роботою серед російської молоді. Членами організації стають діти з 8 років, — повідомляє українська розвідка.

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар