Окупанти перекидають війська у Донецьку та Луганську області

Українська армія продовжує знищувати окупантів. Так, у Харкові російська армія втратила 80% особового складу мотострілецької роти. Проте противник перегруповує війська на територію Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє 3 квітня Генеральний штаб ЗСУ.

Станом на 3 квітня 19:00 окупанти продовжують втрачати живу силу та військову техніку. Зокрема, у районі Харкові російська мотострілецька рота зазнала значних втрат. Підрозділ втратив майже 80% особового складу.

Також ймовірно російські війська не досягнувши мети на окремих напрямках відмовився від наступу на Сіверському та частково на Слобожанському напрямках.

На Донецькому напрямку противник перегруповує та посилює наявні війська. Росіяни перекидують окремі підрозділи зі складу 37-ї окремої десантно-штурмової бригади на територію Донецької та Луганської областей.

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар