Verification: UONnuFHgGFDmPxG6d9AGhoCHSTgrn6JLbH13bR1X

Олексій Чепурко: «Оновлення зупинок у Полтаві повинне відбутися не на папері, а реально»

Невирішені проблеми мають здатність поглиблюватися. Те, що не захотіла зробити стара міська влада, лягає на плечі влади оновленої.

poltavska-khvilia_xcwi/sA4gQlq4R.png

Три роки тому абсолютна більшість зупинок громадського транспорту перебувала в жахливому стані: діряві дахи, обмальовані стіни, поламані лави, облущені, іржаві залізні конструкції. У дощ і сніг люди не могли нормально почекати автобуса чи маршрутки. Особливо це стосувалося мешканців віддалених мікрорайонів, де менше затишку і транспорт рухається зі значними інтервалами.

poltavska-khvilia_xcwi/o6LeU_3VR.png
«У серпні 2020 року ми в Полтаві почали системно ремонтувати 42 зупинки громадського транспорту, - зазначає заступник голови Полтавської обласної ради Олексій Чепурко. - Тут важливо нагадати: проєкти вже давно були готові, тендери проведені, але заважав прямий опір призначенців колишнього міського голови. А за півроку він повернувся в своє крісло, і капітальні ремонти зупинок, як і все необхідне полтавцям, перестали бути пріоритетом. Кошти, і кошти немалі, йшли тільки на коригування документації. Зупинки так і залишилися в сумному стані».

Сподіваємося, що зараз ця злочинна практика припиниться, і гроші підуть на конкретні справи. Одна з них – завершення капремонтів полтавських зупинок.

Нагадаємо, випускниця «Полтавської політехніки» розробила проєкт «розумної» зупинки.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар