Випускниця «Полтавської політехніки» розробила проєкт «розумної» зупинки

Випускниця Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Аліна Янко розробила проєкт «розумної» зупинки громадського транспорту у Полтаві, який нещодавно став популярним у соцмережах.

poltavska-khvilia_xcwi/ZFxI8KJ4R.png
Фото: Проєкт Аліни Янко

Про це повідомили у Медіацентрі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Під час навчання в університеті Аліна нерідко працювала над проєктами покращення простору біля площ, перехресть, вулиць, переходів. Коли ж студентам-архітекторам запропонували створити ескіз зупинки біля навчального закладу, в якому необхідно було поєднати класику та сучасність, дівчина також вирішила розробити свій проєкт.

poltavska-khvilia_xcwi/eXh88F14g.png
Фото: Аліна Янко

Аліна зазначила, що ескіз проєктувався ще півтора роки тому, утім помітили його лише зараз. На його розробку дівчина витратила місяць.

«Під час роботи над проєктом складно було зробити так, щоб це не привертало занадто багато уваги, або щоб це не здавалося подобою на класицизм чи чимось не естетичним. Дуже багато було думок щодо покрівлі в закритій частині. Навіть коли проєкт був майже готовий все одно залишалося багато нюансів, які були не допрацьовані. Як приклад – дах. Були різні варіанти, але в моєму проєкті він залишився скляний, через що було багато претензій з боку людей, які бачили цей ескіз, з приводу того, що буде спекотно. Я це все розумію. На мою думку, ескіз ще треба допрацьовувати, можна взяти певні напрацювання з інших ескізів моїх колег», – говорить авторка проєкту.

Нині Аліна працює над проєктами відбудови будівель, пошкоджених внаслідок бойових дій та побудови котеджних містечок в Охтирці.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар