У Полтавській політехніці обрали нову ректорку

28 травня у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулися вибори ректора. Майже 88% виборців проголосували за Олену Філонич — першу проректорку університету.

poltavska-khvilia_xcwi/SOQQTGsIR.jpeg
Олена Філонич. Фото: Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Про це повідомили на офіційному сайті політехніки.

Вибори проводили 28 травня з 09:00 до 15:00. У них взяли участь 523 студенти й науково-педагогічні працівники. Після підрахунку голосів виборча комісія оприлюднила результати виборів, згідно з якими 87,5% виборців віддали свій голос за першу проректорку-проректорку з науково-педагогічної роботи Олену Філонич.

Довідка:

Олена Філонич — кандидатка економічних наук, Заслужена економістка України та лауреатка Премії Президента України для молодих вчених. З 2003 до 2008 року вона навчалася у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка й здобула кваліфікацію «фінансист» за спеціальністю «Фінанси». В цьому ж університеті Філонич здобула науковий ступінь кандидата економічних наук та вчене звання доцента кафедри фінансів і банківської справи.

З 2015 року Олена Філонич обіймала посаду проректорки з науково-педагогічної роботи та економічного розвитку Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Нагадаємо, що у дисертації колишнього ректора полтавського університету знайшли плагіат.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар