Олексій Чепурко: «Ці стовпчики, які ви бачите на фото — зупинки громадського транспорту в Полтаві»

За ініціативою тодішнього головного комунальника Олексія Чепурка в 2019-2020 роках у Полтаві почали заміну старих зупинок на нові - скляні, європейські, з моніторами, що показують рух транспорту. Процес успішно тривав, але після чергового переобрання міського голови зупинився.

poltavska-khvilia_xcwi/0PTYH_4Ig.jpeg

Були намагання депутатів виділити кошти і знову запустити цей механізм. Нічого не вийшло. У 2023 році кошти нарешті виділили. Хотіли як краще, вийшло як завжди: розпорядник коштів – управління ЖКГ – з ремонтом не справляється.

«Не хочу бути пророком, але капітального ремонту переважної більшості зупинок в цьому році вже не буде. І це ще один виклик для нової міської влади, для нещодавно призначеного начальника управління ЖКГ. Вони мають здійснити аналіз тих помилок, пояснити депутатам, чому кошти не були реалізовані й переконати їх закрити цю історію наступного року».
poltavska-khvilia_xcwi/cNdPNlVIg.jpeg
«Тому ще раз: треба сідати й комплексно розбиратися з розпорядником коштів. Проблема із оновленням зупинок має бути вирішена, бо цього не один рік чекають полтавці – під дощем і снігом. Депутати та члени виконкому будуть владі в цьому допомагати».
poltavska-khvilia_xcwi/K_aEHlVSg.jpeg
Андрій Горб

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар