Перша леді України приїхала в Полтаву (оновлюється)

16 червня у Полтаву з робочим візитом приїхала перша леді Олена Зеленська.

У місті вона відвідує два заходи:

  • о 12:00 – відкриття муніципальної школи для тат, яка сповідуватиме ідею залученого батьківства – «Татоhub»;
  • о 16:00 – презентація аудіогіду шведською мовою в Музеї Полтавської битви.

Новий «Татоhub» відкрили у бібліотеці-філіалі №2, що за адресою вул. Небесної Сотні, 61.

«Хочу привітати татів та їхніх діток. Ви будете користуватися простором і демонструєте, що в нас є свідомі татусі. Наш рух до рівних можливостей бути батьками розвивається», – зауважила дружина президента Олена Зеленська.

«Татоhub» – це простір, який спонукатиме тат активно брати участь у вихованні дітей та налагоджувати з ними екологічну комунікацію. У хабі консультують психологи, організовують цікаві заходи. Окрім цього, для тат проводитимуть навчальні онлайн-заняття/вебінари у форматі «рівний-рівному». Чоловіки обговорюватимуть між собою різні теми. Такі простори існують вже у 8 містах України.

Відео із заходу ви зможете переглянути пізніше.

Довідково: Згідно з останніми дослідженнями UNFPA в Україні, 65% чоловіків думають, що достатньо просто заробляти гроші, щоб бути хорошим татом; 62% чоловіків визнають, що зазвичай дружина забезпечує щоденне піклування про дитину; 3% беруть «декретну відпустку»; як наслідок: 71% татів вважають, що вони проводять надто мало часу з дітьми через свою роботу; понад 60% шлюбів закінчуються розлученням, зокрема, внаслідок нерівномірного розподілу домашніх обов’язків.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар