П'ять вертольотів, два літаки й один командир — перемоги ЗСУ на 10-й день війни

В Генеральному штабі Збройних сил України повідомляють про оперативну ситуацію в боротьбі проти російського агресора станом на 18:00.

В Повідомленні Генштабу йдеться, що окупанти не досягають мети у своїй «операції» тож продовжують бомбардувати житлові масиви:

⚠️ У Білій Церкві зруйновано понад 20 приватних будинків.

⚠️ В Ірпені пошкоджено колію та потяг, який евакуював мирних жителів

🤬 Активізувалась російські приватні військові кампаній, які вербують спецпризначенців. У Ростові-на-Дону розгорнуто штаб ПВК Вагнер.

💩 Окупанти продовжують використовувати російську масовку для підготовки відео репортажів про “успішність” проведення "операції" на території України.

💥 Під Броварами розгромлено 15 окрему мотострілецьку бригаду Центрального військового округу російських окупантів, втрати уточнюються.

💥 Знищено командира 247 гвардійського десантно-штурмового полку Південного військового округу ЗС РФ полковника Костянтина Зизевського.

💥 Збито 2 літаки російських окупантів, 3 льотчики взяли в полон, 1 - знищено.

💥 Збито 5 вертольотів та 1 БПЛА ворога.


Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар