Від початку війни в Україні загинуло щонайменше 38 дітей

Через напад росії на Україну, щонайменше 364 цивільних загинули із 24 лютого по 6 березня. З них 38 — діти.

poltavska-khvilia_xcwi/4P74gBYnR.jpeg
Фото: lb.ua

За даними відомства Організації об'єднаних націй з прав людини, поранено 759 мирних мешканців.

65 людей загинули й 309 були поранені на територіях Донбасу, які на момент вторгнення були підконтрольні Україні. Ще 23 полеглих і 106 поранених перебували у районах, які контролювали російські терористи. В інших українських регіонах загинуло 276 мирних мешканців.

«Реальні втрати, скоріше за все, значно вищі», — повідомили в ООН.

До слова, 6 березня уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова у своєму Телеграм-каналі написала про те, що на цій війні станом на 12:00 того дня загинуло вже 38 українських дітей.

Відтак, лише за останню добу внаслідок обстрілів російських окупантів у Маріуполі загинув півторарічний хлопчик. У місті Буча на Київщині двоє важкопоранених дітей померли через неможливість отримати медичну допомогу. На виїзді з міста Ірпінь Київської області російські війська відкрили вогонь по цивільних громадянах під час їхньої спроби евакуюватися з міста. Щонайменше троє людей загинули, в тому числі – двоє дітей. Хлопчик, який народився у Харкові 40 днів тому, помер від пневмонії, на яку захворів під час кількаденного перебування у бомбосховищі. Унаслідок повітряної атаки ворога на місто Біла Церква, ракетними ударами пошкоджені 15 приватних будинків, де були літні люди та діти.

«Ці дані не є остаточними, оскільки встановити точну інформацію про кількість убитих та поранених жителів міста Маріуполя Донецької області та міста Ірпінь на Київщині наразі неможливо», — зауважила Денісова.

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар