Україна пропонує відкрити гуманітарний коридор з Сум до Полтави

Росія запропонувала вивезти цивільних українців, які зараз перебувають у зоні бойових дій, до Росії, зокрема через Білорусь. За словами віцепрем'єр-міністера України Ірини Верещук, такий варіант відкриття гуманітарних кордонів неприйнятний. Тому українська влада запропонувала власні маршрути відкриття гуманітарних коридорів.

Про це повідомила 7 березня Ірина Верещук на брифінгу.

6 березня Україна отримала листа від влади окупантів з пропозиціями відкриття гуманітарних коридорів. Влада росії пропонує евакуювати українців на території, які контролюють терористи: у росію та білорусь.

Після цього Україна відправила лист до росії з власним баченням відкриття гуманітарних кордонів, адже за словами Верещук пропозиція влади окупантів неприйнятна:

«Це неприйнятний варіант відкриття гуманітарних коридорів. Не поїдуть наші люди до Росії та Білорусі».

Україна пропонує відкрити гуманітарні коридори з таких міст як Буча, Бородянка, Ірпінь, Димір, Іванково із виїздом у Львів, Ужгород, Івано-Франківськ.

Також людей хочуть евакуювати з Маріуполя, Волновахи, Сум, Ізюма, Балаклії, Харкова та сіл Ліпци та Стрілеча. Зокрема, з Сум пропонують українців пропонують евакуювати до Полтави.

«В Україні проведена підготовка щодо доставки гуманітарних вантажів у місто Мелітополь, Бердянськ, Херсон, Суми, Маріуполь, Волноваху, що також потребує відкриття гуманітарних коридорів», — каже Верещук.

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар