Підозрюваний у підпалі автівки депутата міськради не прийшов на суд через хворобу

11 липня в Октябрському райсуді Полтави відбулося чергове підготовче засідання у справі підпалу автомобіля депутата міськради Едуарда Волкова.

poltavska-khvilia_xcwi/B61NqMjVR.jpeg
Підозрюваний Євген Ісматов

На суді прокурор Ігор Степаненко мав зачитати обвинувальний акт, щоб перейти до розгляду справи по суті. Проте, підозрюваний Євген Ісматов на засідання не прийшов. Хоча, як говорить суддя, був повідомлений про сьогоднішній розгляд справи.

Пригадаємо, що 15 січня 2021 року підпалили автомобіль депутата від «Рідного міста» Едуарда Волкова. Mazda 6 належала його дружині, а Волков користувався цим транспортним засобом.

Адвокат Ісматова Олександр Ковжога надіслав заяву до суду, щоб перенести розгляд, адже цього дня він перебував на іншому судовому засіданні. Крім того, Ковжога повідомив, що його підзахисний захворів та буде госпіталізований. Відповідну справку з лікарні обіцяли надати суду згодом.

Інший обвинувачений Микола Подгорний також не з'явився, адже сьогодні йому обирали запобіжний захід, а саме тримання під вартою, в Ленінському райсуді Полтави.

На суді потерпілий депутат Полтавської міськради Едуард Волков заявив, що разом із потерпілою дружиною подав цивільні позови. Зокрема, про відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

Дружина Дарина Волкова клопотала про відшкодування моральної шкоди у мільйон гривень. Сам депутат клопотав про відшкодування моральної шкоди у півтора мільйона гривень. Суму матеріальної шкоди оцінили у 298 тис. грн. Ці кошти сторона потерпілих хоче передати на фонд UNITED24.

За словами Волкова, сторона захисту хоче затягнути судовий процес:

«Що означає буде госпіталізований? Це зараз шукають хворобу, щоб його госпіталізувати на пів року та затягнути судові засідання. Також немає жодних підтверджуючих документів».

Ба більше, перед початком засідання депутат міськради помітив біля будівлі суду обвинуваченого Ісматова разом з ексмером Олександром Мамаєм та його адвокатом В'ячеславом Делія.

«За замовленням даного злочину стоїть колишній міський голова Олександр Мамай, який сьогодні за 20 хвилин до судового засідання разом зі своїм адвокатом щось вирішував із судовою охороною, а пан Ісматов був поряд із ним і Мамай надавав йому інструкції. Суть розмови мені не відома».
poltavska-khvilia_xcwi/Y-XM3GCVR.jpeg
Фото — Едуард Волков
poltavska-khvilia_xcwi/uNgnqMj4g.jpeg
Фото — Едуард Волков

Сторона потерпілих заперечували щодо перенесення засідання. Втім, суддя ухвалила відкласти розгляд на 27 липня.

Нагадаємо, що колишньому водію ексмера Олександра Мамая Євгену Ісматову інкримінують п'ять кримінальних правопорушень.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Кримінал"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар