Суд закрив справу депутата Полтавської облради, який не задекларував три млн грн

Апеляційна палата ВАКС скасувала обвинувальний вирок і звільнила від відповідальності депутата Полтавської обласної ради Олега Дядика через сплив строків давності.

poltavska-khvilia_xcwi/Y8DV_PjVg.jpeg
Фото: Полтавщина

Про це відомо з трансляції засідання ВАКС.

Раніше антикорупційний суд визнав винним Олега Дядика у недостовірному декларуванні. Його оштрафували на 34 тисячі гривень і заборонили протягом 2 років з дня набрання сили вироком обіймати посади, пов'язані з виконанням функцій держави та місцевого самоврядування. Сторона захисту подала скаргу на це рішення. Проте, під час апеляції у справі спливли строки давності і тому адвокат депутата подав клопотання про закриття справи.

Нагадаємо, депутату Олегу Дядику повідомили про підозру у недостовірному декларуванні ще в січні 2023 року. У щорічній декларації за 2020 рік він не задекларував компанію «Міт Магнат», яка займається виробами з пластмаси. Депутат не вказав, що є єдиним власником цієї компанії. Інформація про це доступна на платформі «Опендатабот». Загалом внесені відомості відрізняються від перевірених на понад 3,47 млн грн.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар