Після трагедії в Кременчуці на Полтавщині перевірятимуть торгові центри

Начальник Полтавської ОВА оголосив старт перевірок ТЦ області після влучання російськими ракетами в торговий центр у Кременчуці.

poltavska-khvilia_xcwi/8Wwm7lqng.jpeg
Фото Полтавщина

Дмитро Лунін наголосив на необхідності перевірки дотримання торговими центрами всіх правил безпеки під час повітряних тривог.

За словами начальника ПОВА, перевірятимуть наявність безпечних приміщень для перебування відвідувачів та їхню відповідність встановленим нормам.

Також важливим є обізнаність персоналу з правилами поводження під час тривог:

«Наказав перевірити чи визначені найбільш безпечні приміщення для перебування відвідувачів торговельних центрів під час повітряної тривоги і чи відповідають вони встановленим вимогам. Чи ознайомлений персонал з правилами поводження під час повітряної тривоги і чи є спеціальні вказівники. А головне чи дотримуються в ТЦ всіх правил безпеки під час повітряних тривог».

Також начальник Полтавської ОВА під час брифінгу з журналістами 29 червня наголосив на тому, що якщо керівництво закладу не може забезпечити безпечне знаходження своїх працівників та відвідувачів у закладі під час повітряної тривоги, — то заклад закривається на час сигналу тривоги.

За словами Луніна, перевірки проводитимуть представники ДСНС, поліції, Держпродспоживслужби, обласної військової адміністрації, органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що 27 числа росія завдала два ракетних удари по Кременчуку. Одна з ракет влучила у торговий центр, де перебувало близько тисячі людей.


Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар