Подарунки першій тисячі покупців і сертифікати на 150 тисяч гривень — у суботу у Полтаві відкривається оновлений Епіцентр

Політична реклама

43 500 квадратних метрів щастя. У Полтаві відкривається оновлений Епіцентр. Новий магазин темно-графітного кольору трохи схожий на космічний корабель — такий же зручний та ергономічний, і такий же красивий. Полтавці можуть побувати на відкритті 2 дні поспіль. 31 липня, у суботу, перші 1000 покупців гарантовано отримають подарунки, а всі, хто придбає товарів на 1500 гривень візьмуть участь у розіграші сертифікатів на покупки на загальну суму 150 000 гривень.

Мережа Епіцентр відкриває в Полтаві торговельний центр в абсолютно новому форматі. Компанія вперше відійшла від дизайну фасаду синього кольору з білими смугами: полтавський ТЦ має темно-графітовий колір та відкриті вітрини. Завдяки цим змінам ТЦ виглядає більш стильно та сучасно, а покупцям відкривається панорама торговельного залу ще з вулиці. Представники мережі говорять — це ще не всі візуальні зміни — у вересні на фасаді також з’являться величезні LED-екрани, які остаточно довершать екстер’єр.

Масштабне розширення полтавського магазину передусім покликане зробити процес покупок ще більш зручним та швидким та збільшити асортимент товарів — тепер полтавців на вітринах магазину чекатимуть понад 180 000 різноманітних найменувань. А нове практичне рішення у вигляді Drive Арени — майже 6000 квадратних метрів, на яку можна заїхати власним автомобілем і завантажити товари, навіть не заходячи до магазину.

poltavska-khvilia_xcwi/aNI1uCWnR.gif

Виклики часу та потребу покупців придбавати якомога більше товарів в одному місці також врахували. Відтепер у Епіцентрі працюватиме величезний Food Market з власним виробництвом та фуд-корт, ні цілий фуд-хол на 84 посадкових місця. Крім того, в торговому центрі з’явиться Аптека 100+ і вже звичні, але оновлені і абсолютно нові магазини у форматі shop in shop: Центр Техніки «ЦЕ ТЕ», магазин дитячих товарів «Е Ріс», спортивний супермаркет Intersport, косметичний бутик MonCheri, зоомагазин Lapki, масштабна Галерея Деко, Центр Меблів, Дім Води, All4Rest, Sleep-студія та Садовий Центр.

Не забули й про автовласників та автолюбителів — окрім вже згаданої Drive Арени також є й збільшена парковка, на якій тепер можуть одночасно розміститись 637 автомобілів.

Ну і безперечно найприємніші сюрпризи очікують полтавців і гостей міста у суботу, адже перші 1000 покупців гарантовано отримають від Епіцентру подарунки: холодильник, пральна машина, телевізори, велосипеди, пилососи та багато іншого! А всі покупці з чеком на понад 1500 гривень два вечори поспіль, 31 липня та 1 серпня, візьмуть участь у розіграші сертифікатів на покупки в торговому центрі загальною сумою 150 000 гривень. Причому у розіграші 1 серпня участь візьмуть чеки за обидва дні.

До зустрічі на відкритті!

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар