У Полтаві перевірили готовність філармонії до відкриття

1 липня об 11:00 відбувся огляд ходу реконструкції Полтавської обласної філармонії в межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Кореспондент «Полтавської Хвилі» також відвідав захід і поспілкувався із заступницею голови облдержадміністрації Катериною Рижеченко та заступником директора Полтавської обласної філармонії Анатолієм Криворотенком.

За словами пані Катерини, філармонію готують до 30-ої річниці Незалежності України. У цей довгобуд від початку ремонту вклали вже 92 мільйони гривень. Залишкова сума на 1 січня 45 млн гривень із державного фонду регіонального розвитку і 13 млн — з обласного бюджету. Усі кошти вже отримані.

Будівельники запевняють, що об'єкт буде завершений. Ми форсуємо всі події через те, що у нас є визначений термін, який не слід порушувати. Як ви бачите, всередині вже всі роботи завершені. Обладнання наразі завозять, і до 1 серпня все буде встановлене та налаштоване. Нагальне питання — це фасад, —розповіла Катерина Рижеченко.

Як розповів Анатолій Криворотенко, фасад будинку зараз знаходиться на різних ступенях готовності. На центральній частині фасаду є місця, де стіни просто розсипаються. А є вже частини майже повністю готові.

За словами Анатолія Криворотенка, вхід у будівлю буде адаптований для людей із інвалідністю.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар