Ремонт Полтавської філармонії завершили на 70 %

Реставрацію розпочали у 2016 році, а нині підрядник монтує обладнання та утеплює фасад.

Про це повідомляє 16 червня пресслужба Полтавської ОДА.

Підрядник перепланував приміщення, замінив віконні та дверні блоки, виконав ремонт глядацького залу, балкону, фойє, сцени. Нині будівельна готовність становить 70 %.

Наразі підрядна організація утеплює фасад, улаштовує та фарбує штукатурку, ремонтує ганки та встановлює пандуси. Також триває закупівля та монтаж обладнання. Усі роботи планують завершити до 1 серпня.

За словами голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова, обласна філармонія стане другим майданчиком із сучасною технікою після театру імені Гоголя. До філармонії запрошуватимуть артистів національного рівня:

«Сподіваємося, що полтавці та гості міста охоче відвідуватимуть заклад та отримуватимуть естетичне задоволення від виступів артистів. А для митців, у свою чергу, буде приємно виступати на оновленій, сучасній сцені. Впевнені, що мистецький заклад стане одним із туристичних об’єктів Полтавщини».

Будівництво розпочалося у 2016 році. Загальна кошторисна вартість – майже 92 млн грн. Об’єкт фінансували з обласного та державного бюджетів. Цього року на реставрацію філармонії з обласного бюджету виділено 13 млн грн та 45 млн грн із ДФРР.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар