Податкова оновила графік перевірок підприємств Полтавщини — кого стосується

На сайті Державної податкової служби України оновили план-графік проведення документальних планових перевірок платників податків, які розпочнуть з 20 вересня. До нього увійшло 58 суб’єктів господарювання з Полтавщини.

Про це повідомила Алла Рябкова під час брифінгу Полтавської ОВА.

«Перевірки проводять тільки відносно суб’єктів господарювання, які здійснюють виробництво чи реалізацію підакцизної групи товарів, ведуть гральний бізнес, надають фінансові послуги. Це може бути або виробництво товарів підакцизної групи, або реалізація, або виробництво і реалізація таких товарів», – зауважила Алла Рябкова.

Також Алла Рябкова наголосила, що суб’єкти господарювання, які до 31 липня 2023 перебували на спрощеній системі оподаткування зі сплатою єдиного податку за ставкою 2% доходу, автоматично 1 серпня 2023 перевели до групи платників ЄП, на якій перебували до обрання особливостей оподаткування. Також платники податку мають право звернутися до податкової й обрати іншу систему оподаткування.

Платники податків можуть протягом 30 днів із моменту отримання повідомлення-рішення провести звірку, якщо в документі вказані неточності у визначенні розмірів ділянки, нормативно грошової оцінки. В такому разі повідомлення-рішення буде переглянуте. Не потрібно буде використовувати процедуру адміністративного або судового оскарження. Це зручно і для податківців, і для платників податків.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар