Полеглому військовому з Полтавщини хочуть присвоїти звання Героя України

31 липня на офіційному сайті звернень до президента України оприлюднили петицію, в якій закликають присвоїти почесне звання Героя України полеглому в боях за Донеччину Віктору Новікову.

poltavska-khvilia_xcwi/b1Go71RIg.webp
Фото: Лубенська міська рада

Петицію зареєстрував син загиблого воїна Станіслав Новіков. Його батько мав звання молодшого сержанта, воював на Донецькому напрямку та захищав Україну в складі 147 батальйону 116 окремої бригади територіальної оборони.

Військовий був учасником АТО, брав участь у звільненні Маріуполя, Мар'їнській та Іловайській операціях. У мирному житті чоловік створив спортивний гурток на базі однієї з лубенських шкіл та проводив тренування з хортингу, сприяв розвитку спорту в місті.

Віктор Новіков загинув 28 квітня 2023 року, рятуючи свого побратима. В районі Північного, що на Донеччині, він відділився від групи, аби допомогти пораненому Валентину Савченку. Чоловік встиг зупинити кровотечу та повідомив координати для евакуації, але військових атакували ворожим безпілотником. Внаслідок його влучання воїн загинув. Підтримати родину Героя та підписати петицію можна за посиланням.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар