Полтава не отримає басейн в авіамістечку

Два роки в Україні реалізують проєкт «Велике будівництво». Він спрямований на побудову доріг, шкіл, дитсадків, центрів екстреної медичної допомоги та стадіонів. Окрім цього, в рамках проєкту борються із довгобудами.

Один із таких — спорткомплекс на Юрченка, який нарешті добудують, повідомив губернатор Полтавської області Олег Синєгубов.

Спорткомплекс почали будувати ще у 2007 році. З того часу неодноразово змінювалася не лише вартість робіт, але й міська влада. Зараз басейн майже закінчили. І його не планують віддавати у власність міста. На сесії обласної ради проголосували за створення комунального підприємства, що буде опікуватися комплексом. Зареєстрували саме «підприємство», тобто дали можливість надавати послуги платно та заробляти.

За словами губернатора Полтавської області Олега Синєгубова, на Полтавщині об'єктів, які треба реконструювати чи побудувати, чимало. Саме тому доводиться «воювати» за кожен з них.

«Голови облдержадміністрацій за великим рахунком і були призначені президентом, щоб впроваджувати його політику на місцях. Темпи реалізації програми повністю залежить від ефективності місцевої влади. Протягування проєктів — багаторівневий та складний процес. Я маю адвокатувати кожний об'єкт, його потрібно «продати» Кабміну, профільному Міністерству розвитку громад та територій, врешті — Офісу президента. Лише так можна отримати фінансування. Кожний об'єкт — це окрема історія, окрема «війна та мир». Областей дуже багато, голова кожної приїжджає та каже — «ось це нам дуже треба зробити». Але ж грошей на всіх не вистачить. Тому між нами навіть виникає свого роду суперництво».

А таких об'єктів, згідно з планами, чимало.

«Якщо ми зможемо реалізувати бодай 50% запланованого, Полтавщина отримає об'єкти, яких не мала протягом 25 років незалежності».

Нагадаємо, що на Полтавщині продали понад 6500 гектарів землі

Ще з рубрики: "Соціум"