Полтава не отримає басейн в авіамістечку

Два роки в Україні реалізують проєкт «Велике будівництво». Він спрямований на побудову доріг, шкіл, дитсадків, центрів екстреної медичної допомоги та стадіонів. Окрім цього, в рамках проєкту борються із довгобудами.

Один із таких — спорткомплекс на Юрченка, який нарешті добудують, повідомив губернатор Полтавської області Олег Синєгубов.

Спорткомплекс почали будувати ще у 2007 році. З того часу неодноразово змінювалася не лише вартість робіт, але й міська влада. Зараз басейн майже закінчили. І його не планують віддавати у власність міста. На сесії обласної ради проголосували за створення комунального підприємства, що буде опікуватися комплексом. Зареєстрували саме «підприємство», тобто дали можливість надавати послуги платно та заробляти.

poltavska-khvilia_xcwi/mkRm_Scng.jpeg

За словами губернатора Полтавської області Олега Синєгубова, на Полтавщині об'єктів, які треба реконструювати чи побудувати, чимало. Саме тому доводиться «воювати» за кожен з них.

«Голови облдержадміністрацій за великим рахунком і були призначені президентом, щоб впроваджувати його політику на місцях. Темпи реалізації програми повністю залежить від ефективності місцевої влади. Протягування проєктів — багаторівневий та складний процес. Я маю адвокатувати кожний об'єкт, його потрібно «продати» Кабміну, профільному Міністерству розвитку громад та територій, врешті — Офісу президента. Лише так можна отримати фінансування. Кожний об'єкт — це окрема історія, окрема «війна та мир». Областей дуже багато, голова кожної приїжджає та каже — «ось це нам дуже треба зробити». Але ж грошей на всіх не вистачить. Тому між нами навіть виникає свого роду суперництво».

А таких об'єктів, згідно з планами, чимало.

poltavska-khvilia_xcwi/9hWlEI5ng.jpeg
«Якщо ми зможемо реалізувати бодай 50% запланованого, Полтавщина отримає об'єкти, яких не мала протягом 25 років незалежності».

Нагадаємо, що на Полтавщині продали понад 6500 гектарів землі

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар