Полтавка заявила про зникнення авта, а потім «викрала» його з автосервісу

Полтавка викликала поліцію, бо в неї викрали машину. Але в ході невеликого розслідування виявилося, що виклик хибний — жінка обманула поліцейських, а авто забрали за борги.

Звичайний виклик на 102 обернувся проти заявниці штрафом. Поліціянти, що прибули на виклик щодо викрадення авта, почули від жінки історію:

«Чоловік зранку вигнав машину з подвір'я та залишив ключі у салоні автівки. А вже о 8:00 родина виявила, що їхній транспорт зник».

Доки поліція почала працювати над пошуком авта, сім'я розіслала інформацію про зникнення серед друзів у соцмережах, мовляв, хто чув чи бачив де авто — просимо повідомити інформацію. І вже незабаром один із їхніх знайомих сповістив, буцімто бачив машину в гаражах на вул. Комарова.

Поліціянти вирушили за вказаною адресою, де почули ще одну історію:

«У квітні чоловік заявниці пригнав автівку для фарбування. Але згодом відмовився оплачувати роботу майстрів. У відповідь авторемонтники сказали, що не повернуть автівку, доки родина не сплатить за послуги».

Бажаючи повернути авто не витрачаючи коштів, жінка вирішила звернутись до поліції, щоб звинуватити фарбувальників у крадіжці авта. За завідомо неправдивий виклик на жінку склали постанову. Тепер до суми, яку сім'я винна за фарбування машини (близько 8000 гривень) додався ще й штраф — 3400 гривень.

У поліції нам повідомили, що вночі ця історія отримала продовження. Автовласниця під покровом ночі евакуатором «викрала» своє ж авто. Ремонтники знову викликали правоохоронців. Утім у патрульній поліції розводять руками: жінка забрала своє, а борг за послуги з фарбування автівки з площини цивільно-правових відносин. Тож майстрам залишається тільки звернутись до суду, щоб стягнути з автолюбителів протерміновану оплату.

poltavska-khvilia_xcwi/Ak82sAz7g.jpeg
Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Інциденти"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар