У Полтаві суд закрив справу проти перевізника Лупаєнка, якого звинувачували в хабарі патрульній поліції

Октябрський райсуд Полтави ухвалив рішення закрити кримінальне провадження у зв’язку із закінченням строків давності.

Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

Суд звільнив від кримінальної відповідальності засновника ТОВ «Люкс-Полтава 2009» та керівника ГО «Асоціація перевізників Полтавщини» Юрія Лупаєнка. Відповідне рішення Октябрський районний суд Полтави ухвалив 22 червня.

Клопотання про звільнення від відповідальності директора підприємства заявив на судовому засіданні його адвокат. Прокурор не заперечував. Суд врахував, що минуло понад 3 роки від вчинення злочину. Тому провадження в справі мають закрити.

Згідно з ухвалою суду, протягом вересня-грудня 2017 року водіїв підприємства «Люкс-Полтава 2009» неодноразово притягували до відповідальності за порушенням правил дорожнього руху. Тому, на початку грудня 2017 року, Лупаєнко познайомився із начальником патрульної поліції запропонував йому систематично надавати гроші, аби патрульні не реагували на порушення дорожнього руху водіями підприємства.

poltavska-khvilia_xcwi/Qdkv72zng.jpeg
Юрій Лупаєнко (Фото – poltava.to)

Згодом, 14 грудня того ж року, у приміщенні Управління патрульної поліції Лупаєнко звернувся до начальника патрульної поліції з пропозицією систематичного надання йому хабарів у розмірі 10 тис. грн. Лупаєнко хотів, щоби патрульні не складали постанови на водіїв.

10 тис. грн Лупаєнко передав начальнику Управління 9 січня 2018 року. Ще 20 тис. грн Лупаєнко передав 31 січня цього ж року.

Тож директора підприємства почали обвинувачувати у вчиненні кримінального правопорушення ч. 1 ст. 369–2 ККУ (Пропозиція та надання неправомірної вигоди особі, яка обіцяє (погоджується) за таку вигоду вплинути на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави).

(Фото – zmist.pl.ua)

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар