На хабарі в КП ритуальних послуг у Полтаві взяли не керівника, а співробітника. Оновлено!

Вчора, 3 серпня, стало відомо про затримання на хабарі в 10 тисяч гривень керівника КП «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування» Дениса Діхтярьова. Джерела повідомляли, що очільник комбінату нібито вимагав хабар за місце на одному з кладовищ Полтави. Очевидці анонімно повідомляли, що бачили як останнього забирали з роботи правоохоронці.

Зранку 4 серпня директор комбінату опублікував пост, в якому заперечує свою причетність до злочину та спростовує інформацію про своє затримання.

«Як керівник хочу підтвердити інформацію про затримання правоохоронцями працівника КП «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування». Підстави за якими це відбулось — вимагання хабара розміром у 10 тисяч гривень. Це є ганебний факт, однак я хочу пояснити його підґрунтя. Поняття хабар за попереднього керівника КП Заркуа Рамазі було звичною та буденною справою. І ми досі ведемо із цим боротьбу. Вчорашнє затримання — це наш черговий крок до очищення структури. Ми не зупиняємось та працюємо для міста Полтава! Дякуємо правоохоронцям за швидке реагування - разом працюємо над очищенням міста»! — написав на своїй сторінці Денис Діхтярьов.

Тим часом джерело «Полтавської Хвилі» повідомляє, що наразі директору КП готуються вручити підозру. За непідтвердженими даними, заступник, якого заарештували, вже вказав на свого керівника. За іншими даними, керівництво комбінату щомісяця віддавало "нагору" 60 тисяч гривень за лояльність з боку міської влади. Чи потягне ця справа за собою наступні викриття ланцюжка —говорити зарано. Тож будемо стежити за розвитком подій.

Водночас існування неофіційної такси в 10 000 гривень за місце на цвинтарі вже обговорюють у полтавських соцмережах. Люди, які стикалися з необхідністю поховань рідних та близьких підтверджують, що були змушені оплачувати такий внесок, який можна здійснити виключно готівкою.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар