Полтавщина може стати майданчиком для будівництва житла для переселенців — Лунін

У Полтавській області зможуть будувати як постійне, так і тимчасове житло для переселенців, адже процес відновлення Сумщини та Харківщини не буде швидким.

poltavska-khvilia_xcwi/1Qtl13UnR.jpeg
Модульні будинки, які отримала Закарпатська область (Фото — Закарпатська ОВА)

Про це розповів начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін під час інтерв'ю «Укрінформ».

Наразі влада Полтавщини підраховує завдані області збитки від обстрілів. За словами Луніна, область виконуватиме ту роль відновлення, яку визначать у державній стратегії:

«Наразі я бачу, що Полтавщина може стати майданчиком для будівництва житла - як тимчасового, так і постійного для переселенців. Ми розуміємо, що процес відбудови Сумщини й Харківщини не буде простим і швидким, а люди, які захочуть повернутися, будуть проживати не так далеко від своїх попередніх домівок. Не виключаю, що хтось не захоче повернутися»

Лунін розповів, що нині Мінрегіон вивчає ситуацію в областях, адже існує не лише питання будівництва житла, а й роботи та соціальної інфраструктури регіону для переселенців.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар