На Полтавщині планують будувати постійне житло для переселенців

Полтавська область вже прийняла 68 тисяч переселенців. Із загостренням ситуації на Сході їхній потік буде і надалі зростати, тому питання будівництва житла для них на часі.

poltavska-khvilia_xcwi/mmPyRS8nR.jpeg

Про це під час радіоетеру «Вінілосховище» з головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким розповів начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

«Я вийшов з ініціативою, що Полтавщина фінансово потужна область, має великі території. Крім цього, має досвід будівництва. А саме головне, в нас 68 тисяч переселенців. Ми можемо побудувати нові мікрорайони для них», — говорить Лунін.

На думку очільника ОВА, важливо, щоб люди знайшли тут себе і знайшли роботу, тому краще будувати постійне житло.

«Оскільки тимчасові містечка – тимчасові. Мені не хочеться, щоб у людей була тимчасова “ситуація”, яка стане постійною. Вони й так постраждали, тому треба, щоб в них було своє постійне житло. Області, які постраждали від росіян вже почали відновлювати свої містечка: ремонтувати дахи та вставляти вікна. Дехто, звичайно зможе повернутись до своїх домівок, а хто ні – ми маємо їм побудувати житло», — сказав Дмитро Лунін.

Олександр Біленький додав, що після війни Полтавщина зможе бути будівельним хабом для Харківщини та Сумщини.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар