Полтавщина: тренувалися в небі та на землі

У 831-й бригаді тактичної авіації, яка розквартирована у Миргороді, завершилися навчання з авіаційною ескадрильєю. Вони тривали у два етапи.

При цьому перевірялася передусім здатність командира ескадрильї та його помічників спланувати бойові дії й керувати ними у відриві від пункту постійної дислокації. Тобто на оперативному аеродромі за різких змін обстановки. У заході вперше брали участь молоді льотчики — випускники військового вишу 2020 року. Під час навчань пілоти авіаційних ланок на практиці відпрацьовували бойове застосування по наземних цілях на полігоні.

А оскільки підґрунтя ефективної роботи льотчиків у повітрі закладається на землі, то цього разу перевірялася також злагодженість дій підрозділів забезпечення частини. Зокрема, й за умов такого собі форс-мажору для військового летовища у вигляді вилазок диверсійно-розвідувальних груп противника, застосування ним безпілотних літальних апаратів і навіть спроб блокувати роботу аеродрому підбурюваними провокаторами групами місцевого населення.

Однак військовослужбовці роти охорони та представники Миргородського районного відділу поліції вміло протидіяли умовним диверсантам і провокаторам, швидко усували можливі загрози. Тож завдання було виконано в повному обсязі та в установлені терміни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар