У Полтаві створять список відповідальних вчинків

Центр демократії та верховенства права пропонує взти участь у створенні списку відповідальних вчинків жителів Полтави і Полтавської області, котрі змінюють на краще як своє життя, так і життя своєї сім’ї, громади, міста.

Про це повідомили на сторінці Центру у Facebook

Проект «100 ВЧИНКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН» виконує Центр демократії та верховенства права у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ), в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID).

Що робити?

  • мати бажання поширювати культуру відповідальності;
  • заповнити форму - https://bit.ly/37PgKTX
«5 жовтня в онлайн форматі відбудеться фасилітована сесія (групове заняття, під час якого учасники разом генерують ідеї). Протягом події ми разом створимо списки вчинків, які шляхом рейтингового голосування будуть зведені в один масштабний список. Цей список разом із списками 19-ти інших міст надалі стане основою для об’єднаного загальноукраїнського списку. З нього за допомогою голосування буде обрано топ-100, а разом з нашим медійним партнером The Ukrainians ми створимо 10 яскравих відео-історій та інтерв’ю про приклади відповідальних вчинків громадян нашої країни, щоб надихнути інших поширювати культуру відповідальності», - йдеться у повідомленні.

Питання можна задати за адресою: ua100actions@gmail.com.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар