«Велике будівництво»: з державного фонду Полтавщина отримала понад 46 мільйонів гривень

Гроші розподілять на об’єкти, які реалізуються в межах програми «Велике будівництво».

Про це повідомляє 5 липня пресслужба Полтавської ОДА.

5 липня на апаратній нараді в Полтавській ОДА провели моніторинг реалізації проєктів, які фінансуються за кошти державного фонду регіонального розвитку. Об’єкти будують в межах програми «Велике будівництво».

Цьогоріч за підтримки ДФРР реалізують 7 проєктів. Загальна сума фінансування становить 118,8 млн грн. Станом на 1 липня область отримала 46,2 млн грн від ДФРР. Це 39 % від запланованої суми.

Реставрацію обласної філармонії планують завершити до Дня незалежності. Наразі триває утеплення та часткова реставрація фасаду, підключення сценічного та іншого обладнання. Також на завершальному етапі реставрацію спортивного залу в Демидівці.

У серпні заплановано отримати перші кошти на реконструкцію Полтавського обласного клінічного онкологічного диспансеру та реконструкцію з добудовою будівлі рентгено-діагностичного кабінету Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру.

На будівництво басейну в Миргороді спрямовано 2 млн грн. Нині тривають роботи з облаштування фундаменту забудови. На реконструкцію приміщення під «Історико-культурний заповідник «Більськ» спрямовано 3 млн грн. З обласного бюджету 329 тис. грн.

poltavska-khvilia_xcwi/9kA5qCknR.jpeg
Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Економіка"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар