Полтавщина втратила ще чотирьох захисників на війні з росіянами

Військові обороняли Україну від навали окупантів.

Володимир Волчук

18 листопада, виконуючи бойове завдання поблизу Новопрокопівки, що на Запорізькому напрямку, загинув Володимир Волчук. Військовий обороняв Україну на фронті в 2014 році та знову став на захист держави в березні 2022 року.

Володимир Волчук був бойовим медиком 3-го взводу оперативного призначення 1-ї роти оперативного призначення 3-го батальйону оперативного призначення в/ч 3017 НГУ, мав звання сержанта. Чоловік двічі отримував поранення й обидва рази повертався в стрій після лікування. 29 листопада із захисником попрощаються у Решетилівці.

poltavska-khvilia_xcwi/GeXAXtHSg.jpeg
Володимир Волчук

Анатолій Кошель

24 листопада, внаслідок ворожого мінометного обстрілу поблизу Авдіївки, що на Донеччині, загинув військовий з Білицької громади Анатолій Кошель. Захисник служив на посаді гранатометника механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону, мав звання старшого солдата.

У полеглого воїна залишилися дружина та рідні. Дату й час церемонії прощання з військовим у громаді повідомлять додатково.

poltavska-khvilia_xcwi/jIaEXpNSR.jpeg
Анатолій Кошель

Станіслав Стеценко

16 листопада, обороняючи Україну на фронті, в районі Авдіївки, що на Донеччині, загинув військовий Станіслав Стеценко. Військовий став на захист України в липні 2023 року та мав звання рядового.

У полеглого захисника лишилися дружина й троє дітей. 27 листопада Станіслава Стеценка провели в останню путь.

poltavska-khvilia_xcwi/4oNXupHSR.jpeg
Станіслав Стеценко

Юрій Губренко

21 листопада в районі Павлівки, що на Донеччині, загинув військовий Юрій Губренко. Захисник обороняв Україну на фронті з 1 березня 2022 року. Чоловік був оператором відділення розвідувального взводу стрілецького батальйону військової частини А1376, мав звання сержанта. Сьогодні, 28 листопада, полеглого воїна провели в останню путь.

poltavska-khvilia_xcwi/NAS4rpNSg.jpeg
Юрій Губренко

Вічна пам'ять Героям!

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар