Полтавська облрада планує взяти на баланс будівлю ДЮСШ Бутовського для подальшого ремонту

Оскільки приміщення спортшколи на вул. Соборності, 37 перебуває на балансі держави, обласна рада не може виділити гроші на ремонт будівлі.

poltavska-khvilia_xcwi/rOIYqaiSR.jpeg

Про це 15 вересня повідомляє Полтавська облрада.

15 вересня відбулося виїзне засідання комісії облради з питань молодіжної політики, спорту та туризму. Посадовці оглянули будівлю спортшколи на вул. Соборності, 37, у якій тренуються вихованці ДЮСШ імені О. Бутовського.

Протягом тижня у ДЮСШ займається 60 спортсменів. Нині будівля на балансі держави, а тому обласна рада не може виділяти гроші на капремонт.

Начальниця Управління молоді та спорту Полтавської ОВА Марина Трохименко говорить, що чекають на рішення Полтавської міськради про виділення земельної ділянки. Після цього зможуть подати документи до Міністерства економіки для розробки рішення Кабінету Міністрів України про передачу даної будівлі на баланс області.

«На останній сесії обласної ради на поточні ремонти у приміщенні було спрямовано 500 тис. грн, зокрема, на заміну труб, закупівлю нової поверхні для тренувань, ремонти стін та підлоги», — говорить начальниця Управління.

Додамо, що 15 вересня на сесії міськради депутати розглянули проєкт рішення щодо постійного користування земельними ділянками, зокрема землі під ДЮСШ Бутовського до Управління молоді та спорту ПОВА.

Голова Полтавської облради Олександр Біленький пише, що без документів на землю питання передачі майна з державної до обласної власності було неможливим:

«Тепер матимемо весь пакет для звернення до Уряду, щоб отримати будівлю на баланс області. А згодом – створити комфортні умови для тренувань юних спортсменів».

Нагадаємо, що у ДЮСШ тренуються 350 дітей. Їх навчають греко-римській та вільній боротьбі. У спортшколі працює 6 тренерів. Але наразі будівля потребує капітального ремонту.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар