Полтавська облрада планує запропонувати Кабміну передати в комунальну власність газорозподільні мережі та їхні споруди

Проєкт рішення обласної ради передбачає проведення моніторингу операторів газотраспортних систем та передачу мереж середнього та низького тиску до комунальної власності.

Про це повідомив у фейсбук 11 березня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

«Дане питання буде розглянуто профільними комісіями облради та запропоновано до порядку денного сесії ради», – пише у фейсбук голова облради.

У проєкті документу йдеться, що облрада рекомендує Фонду державного майна надати Полтавській облради інформацію про інвентаризацію газорозподільних мереж середнього та низького тиску та споруд на них. Мова йде про об’єкти, які є на балансі операторів газорозподільних систем АТ «Полтавагаз», АТ «Лубнигаз», ПрАТ «Гадячгаз», ПрАТ «Кременчукгаз».

Також облрада планує отримати інформацію про наявність правовстановлюючих документів на державне майно вищезазначених операторів.

Кабміну облрада рекомендуватиме надати доручення Міністерству енергетики спільно з ФДМУ провести моніторинг ефективності операторів. Після чого, передати з державної власності в спільну власність територіальних громад сіл, селищ та міст газорозподільні мережі та споруди.

Водночас Управління майном облради має забезпечити прийняття мереж та споруд у комунальну власність. Також протягом місяця надати пропозицій для створення комунального підприємства з надання послуг розподілу природнього газу.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар