Полтавські депутати бойкотують Мамая: сесія не відбулася

На 16 сесії Полтавської міськради зареєструвалися 14 депутатів. Тому засідання не набрало кворуму.

poltavska-khvilia_xcwi/4QAgdaMVg.jpeg

Про це 9 вересня стало відомо з онлайн-трансляції сесії Полтавської міської ради.

Міський голова Олександр Мамай заявив, що сесія не повноважна, а надалі будуть намагатися провести нове засідання.

На сесію з'явилися депутати «За Майбутнє» та депутати від інших фракції Оксана Деркач, Сергій Каплін, Влада Співак та Юрій Бублик. На сесії були відсутні депутати від фракцій «Слуга Народу», «ЄС», «Свобода» та «Рідне місто».

poltavska-khvilia_xcwi/S4gmO-M4R.png

Голова фракції «Слуга Народу» у міськраді Юрій Бражник прокоментував, що порядок денний формувався одноосібно міським головою. Тому «СН» планують ініціювати позачергову сесію та сформувати новий порядок денний.

«Погоджувальну раду так ніхто і не провів. По-друге, більшість питань взагалі не пройшли комісію, а частину депутати не рекомендували до розгляду на сесії, але мера це не зупинило б, адже для нього комісії — інструмент протягування "шкурняків" або ж блокування розумних ініціатив опозиції. По-третє, цей порядок денний не відповідає воєнним реаліям — мер знову "напхав до пакетів" вигідні для себе рішення», — сказав Бражник.

За словами голови фракції «Європейська Солідарність» Андрія Карпова, 8 вересня на комісії депутати від фракції «За Майбутнє» та «Партії простих людей» не внесли у порядок денний сесії проєкт рішення щодо звернення до Президента про заборону Московського патріархату.

«Учора фракція ухвалила рішення не брати участь у сесії, тому що важливі питання і проєкти рішень не були винесені на цю сесію не зважаючи на наші спроби внести. Я сподіваюся, що наступна сесія вмістить усі питання, які міський голова не буде блокувати. Якщо міський голова протягом двох тижнів не призначить сесію, тоді зберу я».

Голова фракції «Рідне місто» Олександр Удовіченко розповів, що більшість питань з порядку денного не пройшли комісії:

«Формат сесії онлайн безпечний у воєнний час, але водночас спокійно проводяться виконкоми в офлайн режимі. Тому ми сьогодні вважаємо не підтримувати таку позицію міського голови. Тим більш, більшість фракцій займають схожу позицію».

Нагадаємо, що Мамай погрожує розпустити полтавську міську раду.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар