«Спірне питання» — Мамай знову залишив 800 сімей без квартир

На вул. Європейська, 146 збудували ЖК «Європейський квартал». Щоби інвестори отримали власність на житло міськрада має продовжити термін оренди земельної ділянки. Після цього будинку зможуть надати географічну адресу. Проте відповідний проєкт рішення міський голова Олександр Мамай назвав «спірним».

poltavska-khvilia_xcwi/njnm4JMVg.jpeg
Будинок ЖК «Європейський квартал»

Про це 8 вересня повідомив міський голова Полтавської міської ради Олександр Мамай.

За його словами, напередодні сесії двічі збирали погоджувальну раду. На засіданні вирішили прибрати з порядку денного сесії питання щодо продовження права оренди земельної ділянки на вул. Європейська, 146.

«Були певні питання, які потребують довивчення і спірні питання, які ми прибрали з порядку денного. І навіть Європейська, 146 це теж спірне питання. Його теж прибрали. Завтра маємо провести сесію і проголосувати для людей технічні питання», — сказав Мамай.

Пригадаємо, що у ЖК «Європейський квартал» передбачено три будинки, зокрема два вже здали в експлуатацію та подали документи на присвоєння адреси. Утім останнє питання міськрада ще не розглянула. Тому інвестори не можуть оформити право власності на житло, а без квартир залишилися 800 родин. Адже спершу міська влада має продовжити термін оренди земельної ділянки. Відповідне питання 29 липня комісія рекомендувала до розгляду не сесії.

poltavska-khvilia_xcwi/GnyunJGVg.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/rEVW4JGVg.jpeg
Будинок ЖК «Європейський квартал»

Власники квартир двічі вимагали зустрічі з міською владою, подавали колективні звернення та пропозицію виокремити питання окремо. Утім, за словами інвесторки Аліси Коробової, містяни досі не потрапили на особисту зустріч з міським головою.

«На мою думку, це питання не є спірним, а виключно технічним. Останній раз подавали звернення 17 серпня і до цього часу не отримали відповіді. Міський голова ігнорує наше звернення. Він жодного разу особисто з нами не поспілкувався. Готуємо звернення до Президента, до Верховної Ради, бо це одноосібна бездіяльність міського голови».

Директор ТОВ «КВП», який є генеральним забудовником ЖК, Сергій Іващенко прокоментував, що міська рада мала продовжити термін оренди ще наприкінці 2021 року:

«Спірність питання щодо "Європейського кварталу" тільки в голові самого Мамая. В його розумінні, він так робить гірше Іващенкові, напевно. Щодо правової площини, то тут немає нічого спірного. Питання виключно технічне. Будинки збудовані, пролонгація терміну оренди земельної ділянки потрібно тільки для того, щоби надати географічну адресу. До речі, це провина самих чиновників міської влади. Вони мали це зробити ще наприкінці минулого року, але не зробили. Попри все, орендна плата за ділянку щомісяця виплачується».

Нагадаємо, що міський голова Олександр Мамай скликав чергову сесію на 9 вересня. У режимі відеоконференції планують розглянути щонайменше 97 питань.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар