Інвестували у квартири, а залишилися без житла: полтавці досі чекають на рішення Полтавської міськради

17 серпня інвестори ЖК «Європейський квартал» вдруге зібралися біля Полтавської міської ради, адже вони досі не можуть поселитися у новобудові.

За словами інвесторки ЖК «Європейський квартал» Аліси Коробової, після останнього зібрання ініціативної групи депутати міськради зібрали комісію. На засіданні ухвалили рішення щодо продовження договору аренди земельної ділянки. Відтепер проєкт рішення мають винести на сесію. Лише тоді інвестори зможуть оформити документи на житло.

«Зараз все залежить від рішення сесії. Минулого разу з нами говорив заступник міського голови. Він сказав, що міськрада готова, але депутати не хочуть голосувати. Але у нас немає такої інформації. Хочуть депутати голосувати чи ні — покаже лише сесія. Якщо відмовляться, то тоді у нас буде вже питання безпосередньо до депутатів», — розповіла інвесторка Аліса Коробова.
poltavska-khvilia_xcwi/MV9qaUmVg.png
Інвесторка Аліса Коробова

Після оформлення права власності на квартири полтавці зможуть під'єднати комунікації. Нині ж через міськраду цей процес гальмується.

«Придбали квартиру близько двох місяців тому за контрактом перекупівлі від забудовника. На цей час ми не можемо заїхати в нього, бо немає адреси. Забудовник не може під'єднати комунікації впродовж місяця. Процес гальмується, через що люди надмірно сплачують оренду за тимчасове житло. Багато хто залишися без житла, бо є люди, які його продали, щоб інвестувати у новий будинок. Так само я живу досі з батьками», — сказала полтавка Катерина.
poltavska-khvilia_xcwi/SF9laUi4R.png
Інвесторка Катерина

За словами інвестора Станіслава, квартиру придбали його батьки, аби переїхати до Полтави. Саме через відсутність адреси його родичі не можуть поселитися у будинку.

«Багато людей хочуть переїхати й вже почати робити ремонт, але вони не мають змоги, бо не можуть оформити право власності й під'єднати комунікації. Такий непростий час, війна, а прості вкладники, які підтримали будівництво, не можуть нормально повноцінно жити у своїх квартирах», — розповідає Станіслав.
poltavska-khvilia_xcwi/BLhCa8m4R.png
Інвестор Станіслав

Після 40 хвилин очікування ініціативна група подала колективне звернення до міської ради. Відтепер вони мають потрапити на особистий прийом до міського голови Олександра Мамая. Міська влада має розглянути листа протягом двох діб.

«Пдали наше письмове колективне звернення з цих питань. Будемо чекати відповіді. З приводу особистого прийому — ми чекали 40 хвилин, після чого до нас вийшов представник міськради й сказав написати письмову заяву про особистий прийом міським головою. Ми її написали. Нам сказали, що заяву розглянуть сьогодні-завтра, перетелефонують і призначать дату прийому», — сказала Аліса Коробова

Нагадаємо, що у Полтаві ніяк не присвоять адресу одній із новобудов.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар