Полтавські спортсмени вибороли медалі на Кубку України з бойового самбо

Дмитро Микуця та Данило Сіроштан завоювали медалі на Кубку України з бойового самбо.

17 липня у Затоці на Одещині в спортивному комплексі «ГОРНИЙ ОРЕЛ» відбувся Кубок України з бойового самбо. Саме в цей період у Затоці проходили збори полтавських бійців з клубу «One Team» і вони користуючись нагодою, взяли участь у змаганнях. Двоє з них закінчили турнір з медалями.

Дмитро Микуця виступав у ваговій категорії 90+ кг, став переможцем турніру. У першому поєдинку він переміг спортсмена з Києва (3:1 за балами), а у другому переміг достроково технічним нокаутом.

Данило Сіроштан здобув «бронзу» у ваговій категорії 74 кг. У першому бою він поступився майбутньому чемпіону, та потім, у «бронзовому фіналі» здобув вольову перемогу.

До змагань спортсменів готував тренер Ігор Онопрієнко.