Полтавський суд відпустив заступника УЖКГ Скорика з умовним терміном на два роки

5 лютого заступника начальника Управління ЖКГ засудили до трьох років вʼязниці, але звільнили від відбування покарання з іспитовим строком на два роки.

poltavska-khvilia_xcwi/fCldzShSR.jpeg

Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

Також Ігор Скорик не зможе обіймати посади в органах місцевого самоврядування протягом трьох років, а також сплатить штраф у 12 тис. 750 грн. Ще суд стягнув з посадовця 4,7 тис. грн за процесуальні витрати.

Вирок суду можуть оскаржити протягом 30 днів.

На суді довели, що у 2022 році Скорик неналежно виконував свої обовʼязки щодо перевірки відповідності об'ємів виконаних робіт фірмою «Харківспецбудмеханізація-7». Це підприємство займалося утриманням вулиць Полтавської громади. Через дії чиновника бюджет громади зазнав збитків у 3,9 млн грн.

poltavska-khvilia_xcwi/ffZ1eV2SR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/IfWJ6V2SR.jpeg

Під час судового розгляду справи Ігор Скорик не визнавав свою вину, адже перевірка обсягів виконаних робіт не входить до його посадових обовʼязків. На думку засудженого, він не уповноваженою особою від Управління та не був розпорядником коштів, а тому не впливав на виплати по договору. За його словами, підрядник відшкодував збитки в іншому кримінальному провадженні.

Окрім того, Скорик зазначав, що він займає четверте місце у структурі керівництва. Тобто є ще три заступники, які підписують акти. Водночас підпис на акті не заперечував, але казав, що допис зроблений іншою особою.

Нагадаємо, що посадовця підозрювали у підписанні документів із завищеною вартістю виконаних робіт. Тому харківське підприємство, що забезпечувало благоустрій полтавських вулиць, безпідставно отримало з місцевого бюджету майже 4 млн грн.

Ігор Скорик є депутатом Шевченківської райради, до якої обирався від партії «ОПЗЖ».

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар