Підозрюваного у розтраті коштів суд вирішив поновити на посаді заступника УЖКГ

Полтавський окружний адмінсуд поновив на посаді заступника начальника Управління ЖКГ Ігоря Скорика.

poltavska-khvilia_xcwi/NnUKV9vIg.jpeg

Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

27 листопада суд визнав протиправним розпорядження міського голови про звільнення Ігоря Скорика. Адмінсуд вирішив поновити Скорика на посаді, а також стягнути з УЖКГ середній заробіток за час вимушеного прогулу у розмірі 258 тис. грн на користь звільненого посадовця.

На рішення суду можуть подати апеляцію протягом 30 днів. Рішення набере законної сили, якщо апеляція не надійде.

Ще у червні колишній т.в.о. Полтавського міського голови Андрій Карпов заявив на суді, що підставою для звільнення стала інформація про оголошення підозри у службовій недбалості Ігорю Скорику. Водночас Скорик заявив, що у розпорядженні Карпов не конкретизував підставу для звільнення за кодексом законів про працю.

У жовтні пані секретар Полтавської міськради Катерина Ямщикова для суду зазначила, що прокуратура має доведені факти неналежного виконання обов'язків Скориком, що призвело до завдання збитків бюджету Полтави.

Додамо, що Ігор Скорик є депутатом Шевченківської райради, до якої обирався від партії «ОПЗЖ».

Нагадаємо, що Скорика підозрюють у підписанні документів із завищеною вартістю виконаних робіт. Тому харківське підприємство, яке утримувало вулиці Полтави, отримали з бюджету чотири мільйони гривень. Згодом, суд відправив посадовця під домашній арешт.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар