Полтавських равликів продаватимуть у «Метро» та «Сільпо»

Полтавське підприємство продаватиме равлики не тільки на експорт, а й у місцевих супермаркетах.

poltavska-khvilia_xcwi/XKpooyAng.jpeg
Равликова ферма

Заморожені напівфабрикати з равликів полтавська компанія «Равлик 2016» не лише експортує до Європи. Цього року підприємство зробило перші постачання своєї продукції до українських торговельних мереж. Про це пише спеціалізоване видання AgroPortal.ua.

«Наші заморожені напівфабрикати вже постачаємо до Канади, Японії, Франції, Іспанії. Цього року вперше уклали угоду на постачання до українських торговельних мереж — «Метро» та «Сільпо». Зізнаюсь, що не чекав зацікавленості від українського ритейлу на постачання цих товарів» — зазначає власник господарства «Равлик 2016» Сергій Данилейко під час мітапу «Равликові ферми та равликівництво: Кращі агропрактики».

За його словами, щоб зрозуміти попит і смаки споживача, виготовили 38 тестових позицій напівфабрикатів, з яких для масового виробництва та реалізації обрали чотири позиції.

poltavska-khvilia_xcwi/vce-oyA7R.jpeg
фото «Полтавська хвиля»

Сергій Данилейко переконаний, що в умовах високої конкуренції в усіх сферах економіки досягти успіху зможе лише той, хто експериментує, застосовує нові підходи, втілює в життя інноваційні ідеї та знаходить нові напрями ведення бізнесу.

Раніше «Полтавська хвиля» вже побувала на підприємстві, яке вирощує равликів.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар