Правоохоронці вилучили ще дев'ять автомобілів у нетверезих водіїв Полтавщини

Дев'ять автомобілів за минулу добу вилучили правоохоронці у нетверезих водіїв. Шість громадян залучили до виконання громадських робіт за порушення режиму комендантської години — повідомляє ГУНП у Полтавській області.

poltavska-khvilia_xcwi/gLkoHRy7R.jpeg

За добу 23 березня поліція Полтавщини перевірила 1560 підозрілих осіб. Про це повідомляє начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов:

«Працівники районних органів поліції Полтавщини минулої доби перевірили 993 транспортних засоби й 1560 підозрілих осіб. 13 з них доставили до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності». 
poltavska-khvilia_xcwi/LrQ2NgynR.jpeg

Також під час перевірок виявили дев'ять нетверезих водіїв, автівки яких, за рішенням Ради оборони області, можуть передати для потреб ЗСУ, ТРО та правоохоронних органів.

Окрім цього шість громадян затримали за порушення режиму комендантської години. За недотримання правил режиму порушників залучать до виконання громадських робіт.

Нагадуємо, що під час «комендантської години» категорично забороняється будь-яке знаходження на вулиці та громадських місцях.

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар