Мамай заявив, що йому пропонували «здати місто»

За словами мера Полтави, повідомлення з такою пропозицією йому надіслали з російського номера телефону.

poltavska-khvilia_xcwi/YEGtZzynR.jpeg

Як пише видання «Суспільне», про це повідомлення голова громади сповістив керівника обласного управління Служби безпеки та начальника обласної військової адміністрації.

За словами Мамая, у повідомлені йшлося про те, що Полтава — «це місто російської слави, а тому не хочуть його бомбити». Тому йому запропонували "здати місто".

Міський голова розповів, що на повідомлення він відповів російською мовою та написав, що «наша фірма не потребує ваших послуг».

Такі ж повідомлення надходили двом заступникам начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна та деяким головам громад. У такому випадку Лунін порекомендував звертатися до СБУ.

Нагадаємо, що 15 лютого Мамай заявив, що не вірить у наступ Росії. Згодом Мамай прокоментував свої слова та сказав, що ніколи не заперечував, що росія є агресором.

Торік Мамай під час інтерв'ю на проросійському телеканалі «Наш» прокоментував, що в Україні триває «війна США з Росією».

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар