Мер Полтави прокоментував обшуки в себе вдома та звинувачення в сепаратизмі

28 квітня на засіданні міськвиконкому міський голова Полтави Олександр Мамай підтвердив обшуки у робочому кабінеті в міськраді та у власному будинку.

За словами Мамая, йому нічого боятися. Проте якщо до його будинку, де проживають діти, прийдуть люди зі зброєю, то «буде бійня».

«Чи проводилися обшуки? Проводилися. Проводилися в обшуки в кабінеті, в моєму помешканні, де проживають мої малолітні діти. Усі обшуки проводилися без жодного рішення суду. Те, що обшуки проводяться у мене, ніяких питань. Те, що обшуки проводяться без рішення суду у моєму помешканні, де я проживаю — теж ніяких питань. Проводьте хоч по 150 разів на день. Мені боятися нічого. Але якщо ще будуть обшуки, приходити люди зі зброєю в помешкання, де проживають мої малолітні діти й в цей час я буду там, то буде бійня».

Також міський голова прокоментував обшуки на підприємстві «Продоптом». Ця компанія постачає консерви для продовольчого резерву міста. Раніше видання «Полтавщина» повідомляло, що в цехах підприємства виявили неякісну продукцію.

«Моя була принципова позиція, що всі продукти ми будемо закуповувати тільки у виробників. І я своє слово стримав. Нині крім тієї фірми ніхто тушонки не виготовляє. Я сьогодні спілкувався із керівниками цієї фірми. Знаєте, скільки тушонки вони поставили на ЗСУ? Більше мільйона банок. Скільки ця фірма поставила тушонки в область? Теж сотні тисяч банок. Проходили обшуки. Хтось із журналістів бачив акт, що ця тушонка не відповідає ГОСТу? Я не бачив».
poltavska-khvilia_xcwi/kOc9jlQnR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/3D5rC_Q7R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/3v59C_Q7gz.jpeg

Наприкінці засідання міський голова заявив, що не працюватиме в міськраді під іншим прапором. Також він сказав, що не виїжджатиме з міста.

«Багато ходять чуток. Сєпаратіст, не сєпаратіст. Є в мене своя певна думка? Безумовно є. Я хочу всім без виключення зараз сказати, всім членам виконкому, всім журналістам. Я, жодного дня, жодної хвилини, під іншим прапором, ніж прапор України працювати тут не буду. Поїду я куди-небудь з Полтави? Ні».

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар