Президент доручив Уряду розглянути законопроєкт про реєстровані партнерства

Володимир Зеленський відповів на петицію, створену на підтримку законопроєкту №9103 «Про інститут реєстрованих партнерств», в якій закликають підтримки запровадження партнерств для одностатевих та різностатевих пар.

poltavska-khvilia_xcwi/m8o1b2Q4g.jpeg

Про це повідомили в ГО «Українські ЛГБТ+ військові за рівні права».

У своїй відповіді президент зазначив, що наразі Україна свідомо обрала рух назустріч європейським стандартам, що передбачають верховенство права, свободу та верховенство прав людини.

Оскільки їх ефективне впровадження передбачають розуміння з боку суспільства та органів публічної влади, наразі Кабмін розглядає питання щодо запровадження інституту зареєстрованого цивільного партнерства.

«З огляду на те, що відповідно до статті 116 Конституції України, Кабінет Міністрів України вживає заходів щодо забезпечення прав і свобод людини і громадянина, з аналогічним листом я звернувся до Прем’єр-міністра України. Про результати розгляду порушених питань автора електронної петиції поінформують Верховна Рада України та Кабінет Міністрів України», – йдеться у відповіді Володимира Зеленського.

Нагадаємо, 69% українців схвалюють ідею запровадження державної реєстрації сімейних стосунків ЛГБТ-військових.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар