Закон про цивільні партнерства не відкликатимуть через ПЦУ

У Раді відмовилися відкликати законопроєкт про цивільні партнерства попри критику від ПЦУ.

poltavska-khvilia_xcwi/Y9xkeQfVg.jpeg
Ілюстративне фото

Про це ініціаторка проєкту закону, народна депутатка із фракції «Голос» Інна Совсун заявила в коментарі Укрінформу.

«Ніхто не має перешкоджати праву людей бути щасливими», — сказала Інна Совсун і відмовилась відкликати законопроєкт щодо запровадження в Україні інституту реєстрованого партнерства.

Депутатка зазначила, що церкві можливо доведеться змінювати свою позицію, адже в Україні більшість людей підтримує легалізацію одностатевих партнерств і що церкву це ні в чому не зобов'язує.

«Я бачуся, я говорю з ЛГБТ-військовими, я чую про їхні проблеми — це сотні, тисячі історій. Переконана, що ми, як суспільство, маємо виправити велику несправедливість, коли в частини громадян і громадянок менше прав, ніж в усіх інших», — каже Інна Совсун.

Коментар ПЦУ

Священний Синод ПЦУ 28 березня ухвалив заяву про «категоричну неприйнятність» законопроєкту щодо запровадження в Україні інституту реєстрованого партнерства, адже це нібито легалізує всиновлення дітей одностатевими парами.

Там кажуть, що цей законопроєкт «суперечить природному, Богом встановленому закону», «порушує норми Конституції щодо визначення шлюбу як союзу одного чоловіка та однієї жінки»«несе загрозу для суспільної моралі» та «погіршуватиме демографічну ситуацію в Україні».


Раніше ми писали, що в Україні підтримали одностатеве партнерство.

Виходячи з відповідей, 35% вважають, що це треба зробити як звичайний шлюб, майже 16% без усиновлення дітей. Понад чверть опитаних проти цієї ідеї, а 10% вважають за потрібне заборонити даний вид стосунків. Тобто, більш ніж половина українців підтримують громадянське партнерство одностатевих пар.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар