При Полтавській ОВА створили нову Раду

При Полтавській облвійськадміністрації утворили Раду з питань ВПО. На першому установчому засіданні обрали голову та заступника дорадчого органу.

poltavska-khvilia_xcwi/RByqOHiSg.jpeg

Склад Ради – понад 20 людей, з яких 50% – це внутрішньо переміщені особи. Також залучені представники правозахисних громадських організацій та структурних підрозділів ОВА.

«Полтавщина – одна з областей, яка прийняла найбільше ВПО. Нині в області проживають понад 180 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Розуміємо, що значна кількість людей залишиться й надалі в області. Тому потрібно надати можливість цій категорії людей соціалізуватися, озвучити проблемні питання, бути долученими до всіх процесів, що відбуваються в громадах», – розповів заступник начальника Полтавської ОВА Олексій Бруслик.

З метою належного представлення інтересів внутрішньо переміщених осіб до Ради з питань ВПО області увійшли 10 переселенців, які є членами районних та міських рад.

Також до складу обласної ради залучені представники правозахисних громадських організацій, які на території області надають юридичний супровід внутрішньо переміщеним особам (БФ «Право на захист», БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез», ГО «ВПО України», ГО «Інститут аналітики та адвокації»).

Від структурних підрозділів облвійськадміністрації до складу ради входять представники департаментів економічного розвитку, охорони здоров’я, освіти і науки, соціального захисту населення, будівництва, служби у справах дітей, управління у справах реінтеграції, соціального захисту ветеранів та ВПО.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар