Прикордонники відловлюють фальшивих «вдівців», які намагаються втекти з країни

Прикордонники Могилів-Подільського загону, що на Вінничині, виявили «горе-вдівця». 40-річний харків'янин сфальсифікував смерть дружини й намагався з відповідними документами перетнути кордон.

poltavska-khvilia_xcwi/vI-mP2Eng.jpeg

З ним було двоє дітей, і за сфальсифікованими документами, він виступав їхнім єдиним опікуном, повідомляє Державна прикордонна служба України.

У копії «свідоцтва про смерть» будо зазначено «смерть» дружини у червні 2021 року. Однак під час перевірки встановлено, що після «смерті», у серпні 2021 року, жінка двічі перетинала державний кордон та літала відпочивати з родиною до Єгипту.

До слова, за інформацією Державної прикордонної служби 16 березня в поромному пункті пропуску «Орлівка» на Одещині та в пункті пропуску «Малий Березний» на Закарпатті прикордонники Ізмаїльського та Чопського загонів виявили ще двох таких «вдівців». Чоловіки також намагалися використати підроблені документи про смерть своїх дружин, аби потрапити по той бік кордону.

Дружина одного з них від дня смерті ще 8 разів літала за кордон, а інший «батько-одинак» надав «свідоцтво про смерть», яке було виготовлене на бланку не встановленого зразка з підробленою печаткою.

Порушники, упіймані на підробці документів, у разі доведення вини, понесуть відповідальність за ст.358 ККУ. Статті передбачає штраф до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

Також чоловікам доведеться відвідати й військкомати, так як українцям віком від 18 до 60 років виїзд за межі країни заборонено.

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар