Полтавка мобілізує українців для блокування російських фур на польсько-білоруському кордоні

З 19 по 20 березня українці блокуватимуть кордон на пункті пропуску Кукурики, щоб перешкодити провезення підсанкційної продукції з Польщі через білорусь на росію.

Полтавка Ірина Земляна з небайдужими українцями продовжує блокування фур з підсанкційними товарами на польсько-білоруському кордоні, які прямують до росії. 12 березня небайдужі українці заблокували рух вантажівок на польсько-білоруському кордоні.

Три дні з 12 по 14 березня українці перешкоджали ввозу товарів на територію росії через білорусь. Внаслідок цього на кордоні утворилася 22-кілометрова черга із вантажних автомобілів. Водії вантажівок малювали на своїх машинах літеру «Z», показували статеві органи у вікна мітингувальникам та погрожували почавити їх машинами. Говорили, що підтримують росію і ненавидять українців.

Прикордонна польська поліція затисла мітингувальників у кільце та почала пропускати фури через кордон.

16 березня Ірина Земляна звернулася до всіх українців світу із закликом підтримати протестувальників та долучитися до блокування росіійських вантажівок на кордоні в пункті пропуску Кукурики:

«Дорогі українці! Ми оголошуємо мобілізацію по блокуванню польсько-білоруського 19 березня. Ми повністю перекриємо проїзд фур до росії та Білорусі. Нас має бути багато, щоб поліція нас не знесла, як минулого разу», йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці активістки.

Земляна попросила українців у Польщі приїздити на прикордонний пункт Кукурикі - Козловичі. Для українців, які проживають у Варшаві, організовують безкоштовний проїзд автобусами:

  • Виїзд до кордону: 6:00, 20:00 у суботу та 6:00 у неділю;
  • Повернення до Варшави: 23:00 у суботу, та 9:00; 23:00 у неділю.

Автобуси відправлятимуться з автостоянки «P+R Metro Wilanowska» (Aleja Wilanowska 236, Варшава).

Для реєстрації просять заповнити анкету за посиланням.

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар