Полтавка третю добу блокує польсько-білоруський кордон для російських фур: утворилась 22-кілометрова черга

Полтавка Ірина Земляна з колегами зранку 12 березня блокує польсько-білоруський кордон для російських і білоруських фур, які, попри санкції, везуть повні машини заборонених товарів до росії.

poltavska-khvilia_xcwi/om8PQVEng.jpeg

Як повідомила Ірина Земляна, станом на 14 березня на кордоні утворилася 22-кілометрова черга, і ситуація стала напруженішою.

Росіяни малюють Z на своїх фурах і погрожують давити мітингувальників. Кажуть, що підтримують війну і ненавидять українців, а також показували з вікон свої статеві органи.

За словами полтавки, поліція озброїлася автоматами і боїться, що не зможе забезпечити безпеку учасникам мирного протесту.

«Пішла третя доба блокування польсько-білоруського кордону. Сьогодні протест найбільш небезпечний. Вчора вже було спроба наїзду на активіста.
Ми ще раз говоримо про те, що це не проблема Польщі. Це кордон з Євросоюзом, тому критично важливо, щоб Євросоюз зараз прийняв рішення закрити цей кордон раз і назавжди. Влада Польщі закликає це зробити», — сказала Ірина Земляна у своєму зверненні.

За її словами, проти перекриття кордону виступає Німеччина та Франція.

Активісти просять підтримати мітинг і долучатися до протесту українців і не тільки, які живуть у Польщі.

poltavska-khvilia_xcwi/cMxQQVEnR.jpeg

На момент виходу статті, польські поліціянти заблокували активістів, оточивши їх у кільце, та пропускають вантажівки, що везуть підсанкційні продукти з ЄС до Білорусі та Росії. Це стало відомо з прямого етеру на сторінці Ірини Земляної.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар