«Приречений грати» — харківський піаніст-віртуоз Ніколя Мірошніченко оселився в Полтаві

Ніколя Мірошніченко разом із батьками був змушений втікати з-під обстрілів у Харкові до Полтави. Лікарі пророкували, що немовля, яке народилось з обширним інсультом не виживе. Але названий батько не лише не покинув сина, але й розробив власну методику розвитку й навчання. Нині 20-річний музикант грає кожною рукою 25 нот у секунду, навчає грі на фортепіано студентів з усього світу та дає тригодинні концерти. Давав...

Історія цього юнака проймає до самих кісток. Його мама Антоніна, вже бувши в пологовому будинку, раптово померла. Лікарі, намагаючись врятувати немовля замість реанімувати матір, почали робити кесарів розтин. Від больового шоку жінка отямилася від клінічної смерті. Але той час, що дитина провела в утробі без кисню спричинив широкий двобічний інсульт. Лікарі винесли вердикт — немовля не виживе. Але Ніколя вижив.

Названий батько почав сам повертати сина до життя. Адже внаслідок інсульту хлопчик мав затримку розвитку. Згодом виявилось, що крім розладів інтелектуального плану в дитини є й генетичне захворювання — повністю відсутній метаболізм. Внаслідок цього кістки, органи та м'язи Ніколя не розвивались як слід, а кожен різкий рух призводив до травм.

poltavska-khvilia_xcwi/sDXCnuEng.jpeg

Аби розігнати метаболізм, вітчим Ніколя — Микола почав вигадувати власні методики розвитку дитини. Замість спорту хлопчика почали навчати музики, аби розвивати дрібну моторику рук, а разом із нею й рухову активність загалом. Попри те, що в харківських музичних школах відмовлялися приймати на підготовку дитину з особливостями розвитку, батько без музичної освіти почав навчати шестирічного сина за власною методою.

poltavska-khvilia_xcwi/DMYr7XPnR.jpeg
фото: Накипело

Вже через рік Ніколя на звітному концерті зіграв соль-мінорну сонату Бетховена №19.

Нині Ніколя навчає охочих грати на фортепіано по всьому світу. Онлайн. Окрім того, за батьковою ж методикою навчає людей вокалу. Буквально за кілька тижнів до війни повернувся з великого туру прифронтовими містами, де грав благодійні концерти, і готувався до відкриття власного музичного салону в Харкові — місця, де музиканти могли би виступати передовсім для людей, які не в змозі придбати квитки на великі концерти у театрах. Але всі плани обірвала війна...

П'ята ранку. 24 лютого. Ніколя з батьками прокинувся від того, що весь будинок здригається від вибухів. Лише за кільканадцять хвилин, прочитавши новини, сім'я зрозуміла — росія напала на Україну.

Повну історію молодого піаніста віртуоза з Харкова, який нині живе у Полтаві, дивіться у нашому сюжеті.


Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар