«Навіть не очікували такого прийому»: у Зінькові працюють родина медиків-переселенців з Харкова

4 березня родина медиків із Харкова переїхали до Зінькова. Наразі переселенці працюють у Зіньківській ЦРЛ. Сергій Бичков уже 28 років працює хірургом, його дружина — гастроентеролог, а донька отоларинголог. Переселенці-медики розповіли, чому переїхали з Харкова та що думають про районну лікарню.

У Харкові Сергій Бичков працював хірургом та в.о. завідувача кафедри хірургічних хвороб Харківського національного університету імені Каразіна. З початку війни лікар разом із родиною дуже довго мусив сидіти у підвалі, ховаючись від вибухів.

Після переїзду родини до Зінькова, нардеп Олег Кулініч допоміг медикам знайти житло. Переселенців працевлаштували у Зіньківську ЦРЛ. За словами хірурга Сергія, він займається лапароскопічною хірургією протягом 28 років і його приємно здивувала привітність місцевих та обладнання райлікарні:

«Довелося переїхати у прекрасне місто Зіньків. Ми навіть не очікували такого прийому. Особливо хотілося б зазначити про оснащення Зіньківської лікарні. Мене дуже приємно вразила німецька лапароскопічна стійка, яка нещодавно була закуплена. Одна з найкращих. Це світовий бренд. Наша кафедра знаходиться на базі залізничної лікарні. Це одна з найпотужніших лікарень. Ми почали оперувати з 1994 року, понад 6-7 стійок, але в нас стійки застарілі, потребують оновлення».
poltavska-khvilia_xcwi/mWXFZo8ng.png
Хірург Сергій Бичков

Разом із Сергієм працює його донька отоларинголог Наталія Бичкова. Лікарка говорить, що вже вдалося отямитися від шоку. У Зінькові її родині вдалося познайомитися з людьми, які допомогли розв'язувати побутові питання.

«Оснащення клініки прекрасне. Не в усіх великих містах України є таке обладнання, яке допомагає проводити швидку і якісну діагностику. Можу відмітити таке обладнання як ЛОР-комбайн. Це дуже велика рідкість у клініках України. Завдяки цьому обладнанню можна якісно, швидко та безболісно лікувати й обстежувати як дітей, так і дорослих пацієнтів.У клініці, в якій я працювала в Харкові, такого обладнання не було», — розповіла Наталія Бичкова.
poltavska-khvilia_xcwi/lbptZT87g.png
Отоларинголог Наталія Бичкова

Наразі лікарі чекають перемоги, адже хочуть повернутися додому.

«Не від гарного життя сюди приїхали. Маємо надію, що найближчим часом переможемо і повернемося. Дуже хочеться додому. Учора я телефонував, був серйозний наліт на Харків, на Чугуїв, на Ізюм, на Дергачі. Маю надію, що повернемося у свій будинок», — сказав хірург.

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар