Рєзніков і Міноборони «не побачили тисячі ЛГБТ» в лавах ЗСУ

Міністерство оборони України висловились проти законопроєкту №9103 «Про інститут реєстрованих партнерств».

poltavska-khvilia_xcwi/iUx7-PEVg.jpeg
Фото ілюстративне

У документі вказано, що Міноборони невідомо про «тисячі ЛГБТ+ військових» в українській армії.

У ГО «Українські ЛГБТ+ військові за рівні права» розповіли про більше 300 ЛГБТ+ військових, серед них 100 людей відкриті у власній ідентичності. Деякі воїни захищають Україну з 2014 року. У спільноті також є близько 20 пар з військових. І це лише ті, хто відкрито висловлює свою позицію. Згідно з статистичним дослідженням Ipsos Group S.A. в українському суспільстві від 5% до 10% ЛГБТ+.

Наразі українська армія налічує близько одного мільйона людей. Це означає, що приблизно від 50 до 100 тисяч людей, які захищають нашу землю належать до ЛГБТ+.

У пропозиціях Міністерства вказується, що законопроєкт про реєстровані партнерства порушує Конституцію України, проте це не так.

Пункт 2 статті 1 проєкту повідомляє, що «реєстроване партнерство не є шлюбом та не є перешкодою для укладення шлюбу між реєстрованими партнерами за умови дотримання інших вимог, встановленим законодавством України». Якщо партнери у майбутньому зможуть зареєструвати шлюб, то партнерство між ними припиниться.

Також Міноборони вважає дискримінаційними положеннями статті 13. Вона передбачає, що у разі бажання військового зареєструвати партнерство подана заява про реєстрацію вважатиметься підтвердженням факту надання згоди на це. Така можливість стала доступна військовим, що захищають державу і не можуть бути присутніми на реєстрації.

Нагадаємо, 69% українців схвалюють ідею запровадження державної реєстрації сімейних стосунків ЛГБТ-військових.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар